Size daha önce hiç evrenin özütünün düşünceler olduğunu söyleyen oldu mu? Evet; ne enerji, ne atom, ne de başka bir şey. Evren düşüncelerden oluşur. Galaksiler, yıldızlar, gezegenler düşüncelerden oluşur. Evler, arabalar, sokaklar, ağaçlar, gökyüzü düşüncelerden oluşur. Erkekler, kadınlar, çocuklar, bütün insanlar, bütün hayvanlar, bütün canlılar her şey ve herkes sâfi düşünceden oluşur.

Dünyanın var olmadığını düşünen biri için dünya aslında yoktur. Bu kadar basit işte.

Biz; düşünceleri bir biri ile örtüşen bir kaç kafadar bir araya geldik ve böyle bir içerik platformu oluşturduk. Ortak düşüncelerimizi, meraklarımızı, araştırmalarımızı, savunmalarımızı, aşklarımızı ortalığa dökmeye karar verdik. Ki bizimle benzer düşünen kafadarlar ile bir araya gelip bir aile olalım istedik. Sâfi düşünceden oluşan evrende; herkes farklı düşüncelere sahipken, biz benzer düşünen kafadarlar olarak aslında oldukça sıradanız. Kimseyi etkileme çabası içerisinde değil, ne isek oyuz.

Web sitemizi incelediyseniz bir çok kategorimiz olduğunu görecekseniz. Hemen her kategoride, bizde olanları sizlerle paylaşma çabası içerisindeyiz. Tamamen özgün, oldukça dolu, samimi ve doyurucu içeriklerle bu yaşam kavgası içerisinde sürekli güncel kalmaya çalışacağız. Şartlar olgunlaşırsa eğer bir gün, masalarınızda bizim hikayelerimizden bir dergi neden olmasın?

Yolda yürürken yanınızdan geçen insanlara bir kez daha bakın. Belki onlardan biri bizizdir. Şayet bizim gözlerimiz sürekli tetikte. Hepinizi izliyor, görüyor, hikayeler türetiyor, hikayeler yaşıyor, hikayeler paylaşıyoruz.

Gazoz Kapağından Hikayeler.

Yolunuz buraya düştü ise eğer buradan eli boş dönmeniz na-mümkün! İşte bu yüzden de Kafa’yız. Modern Kafalar‘ız.

Şimdi anasayfa‘ya devam edin, seçin bir hikaye ve okumaya başlayın bizi, düşüncelerimizi…

Saygıyla.

Sliding Sidebar

Size daha önce hiç evrenin özütünün düşünceler olduğunu söyleyen oldu mu? Evet! Ne enerji, ne atom, ne de başka bir şey! Evren sadece düşüncelerden oluşur. Galaksiler, yıldızlar, gezegenler düşüncelerden oluşur. Evler, arabalar, sokaklar, ağaçlar, gökyüzü düşüncelerden oluşur. Erkekler, kadınlar, çocuklar, bütün insanlar, bütün hayvanlar, bütün canlılar her şey ve herkes sâfi düşünceden oluşur. Dünyanın var olmadığını düşünen biri için dünya aslında yoktur. Bu kadar basit işte.